دسته‌ها

آموزش انفجار در ولف بت

بازی انفجار یکی از بازی های جدید کازینوی آنلاین می باشد که به تازگی بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. این بازی به صورت شرطی است و به دلیل نوع منحصر به فرد آن بسیار مهیج و پر طرفدار است. انفجار یا کرش از الگوریتم های پیچیده و پیشرفته ی ریاضی استفاده می کند و برای آموزش انفجار باید دانش و تجربه کافی را کسب کنید. ناگفته نماند که این بازی تا حدودی بر پایه ی شانس نیز می باشد. در این مطلب آموزش انفجار به صورت کلی و نکات لازم برای برنده شدن را به شما عزیزان می آموزیم.

آموزش انفجار و شروع بازی

سایت معتبر ولف بت بازی انفجار را ارائه می دهد. برای شروع بازی ابتدا وارد ولف بت شوید و قسمت انفجار را انتخاب نمایید. این بازی دارای یک نمودار است که در حال صعود و رشد است که یک عددی را نشان می دهد. آن عدد ضریب شرط می باشد. این بازی دارای دو پارامتر است. یکی مبلغ شرط که وارد بازی می کنید و دوم ضریب شرط که انتخاب می کنید که در صورت برنده شدن به میزان آن ضریب پول شما افزایش می یابد.

یعنی وقتی وارد پنل بازی می شوید ابتدا مبلغی را به بازی واریز می کنید که محدودیتی هم ندارد و سپس ضریب شرط را تعیین می کنید. حداقل ضریب بازی انفجار صفر یا یک و حداکثر آن 100 می باشد.

فرض کنید شما مبلغ صد هزار تومان وارد بازی کردید و ضریب پنج را انتخاب کرده اید. در صورت برنده شدن، به شما پنج برابر مبلغ خودتان یعنی 500 هزار تومان تعلق می گیرد. حال ببینیم که در آموزش انفجار برنده کیست و چگونه برنده تعیین می شود.

نمودار ضریب در بازی چگونه کار می کند؟

نمودار موجود در صفحه که گفتیم میزان ضریب را نشان می دهد، در هر بازی تا یک عدد بالا می رود و سپس متوقف می شود. اگر ضریب انتخابی شما کوچک تر یا مساوی آن ضریب بشود شما برنده می شوید و به میزان ضریب انتخابی خود پول دریافت می کنید. اما اگر ضریب نمودار به ضریب انتخابی شما نرسد، شما این دست بازی را می بازید. پس در آموزش انفجار باید متوجه شده باشید که با انتخاب ضریب های بالاتر ریسک شما هم در کنار سودی که می خواهید بدست آورید بیشتر می شود. پس از این که ضریب شرط را هم بستید باید منتظر بمانید تا نمودار بسته شود و روی یک ضریب ثابت بماند.

شرکت کردن در این بازی هیچ محدودیتی ندارد و هر وقت که بازی شروع شود شما هم می توانید در این بازی شرکت کنید.

خوب این نمودار بر چه اساسی کار می کند؟ این نمودار بر اساس الگوریتم های پیشرفته و پیچیده ی ریاضی کار می کند که قابل پیش بینی یا رمز گشایی نیست.

اما آیا می توان ضرایب بازی انفجار را پیش بینی کرد؟

الگوریتم این بازی را به قطع نمی توان پیش بینی کرد اما با توجه به تجربه ای که می توانید در آموزش انفجار کسب کنید تا حدی می توانید این بازی را پیش بینی کنید که البته همیشه هم درست و دقیق از آب در نمی آید.

امروزه افراد و سایت هایی ادعا می کنند که الگوریتم بازی انفجار را کشف و رمزگشایی کرده اند و آن را می فروشند که تنها از شما مبلغی گرفته و هیچ خدمات رسانی نخواهند داشت. این نکته را هم در نظر بگیرید که اگر کسی به این الگوریتم دست یابد آن را نفروخته و خود مبالغ بسیار هنگفتی در این بازی برنده می شود و نیازی به فروش الگوریتم ندارد.

آموزش انفجار و نکاتی برای برنده شدن

در برنده شدن بازی انفجار، تجربه به شما کمک بسیاری می کند و از آن جا که ضرایب این بازی غیر قابل پیش بینی هستند، بهترین کمک شما همین تجربه می باشد. پس قبل از شروع بازی به صورت جدی و قرار دادن مبالغ بالا ابتدا تجربه ی کافی را کسب کنید و در زمینه آموزش انفجار تلاش کنید.

اگر تازه کار هستید، در ابتدا با مبالغ پایین شروع کنید تا ریسک شما کمتر و بردتان قطعی تر باشد و به مرور زمان مبلغ را افزایش دهید.

هر گاه چند دور بازی کردید و ضرایب بازی صعودی و افزایش بودند، ممکن است که فکر کنید روند بازی را فرا گرفته اید و برای ادامه بازی و افزایش ضریب تعیینی خود وسوسه شوید، اما پیشنهاد ما این است که در چنین مواقعی از انتخاب ضرایب بالا پرهیز کنید و بازی را ادامه ندهید چرا که احتمال کاهش چشمگیر ضریب در بازی بعد بسیار بالاست. در چنین حالاتی باخت افراد تازه کار بسیار زیاد است.

امکانات بازی انفجار

در این بازی امکاناتی فراهم شده است که شما با استفاده از آن ها می توانید پیش بینی دقیق تر و تصمیمات بهتری بگیرید. به عنوان مثال در سایت های معتبر در بازی انفجار یک بخش تاریخچه وجود دارد که با انتخاب آن، می توانید ضرایب بازی های قبلی را ببینید و بتوانید بازی هارا تحلیل کنید.

همچنین در حین بازی می توانید با دیگر شرکت کنندگان چت کنید و ارتباط داشته باشد. همین طور می توانید لیست افراد را مشاهده کنید و مطلع شوید چه کسانی به ضرایب خود رسیده اند و چه کسانی هنوز در حین بازی هستند.

امکان دیگری که در بازی وجود دارد این است که قبل از رسیدن به ضریب انتخابی خود می توانید با ضریبی که نمودار نشان می دهد بازی را برای خود به اتمام برسانید و سود خود را بر اساس ضریب فعلی نمودار دریافت کنید. به عنوان مثال شما 100 هزار تومان با ضریب 4 وارد بازی کرده اید و در حال حاضر نمودار بر روی عدد 2 است، شما می توانید در این لحظه بازی را به اتمام رسانده و  درخواست موجودی کنید. در این صورت 200 هزار تومان به شما تعلق می گیرد.

وقتی بازی تمام شود و در صورت برنده شدن، پول به حساب شما واریز می شود و قابل برداشت می باشد و شما می توانید در دور بعدی بازی شرکت نمایید.

۵ دیدگاه دربارهٔ «آموزش انفجار در ولف بت»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.