اریک سیدل برترین پوکر باز حرفه ای جهان

اریک سیدل یکی از پوکر بازهای معروف و بسیار شناخته شده در جهان است که از راه پوکر توانسته است ثروت بسیار زیادی را برای خود به ارمغان آورد. ما در این مقاله قصد داریم که شما را با این بازیکن بسیار حرفه‌ای پوکر آشنا کنیم و به بررسی موفقیت ها و افتخارات او در بازی پوکر بپردازیم. اریک سیدل را می توان برترین پوکر باز حرفه ای جهان دانست که در ادامه موفقیت‌های این بازیکن حرفه‌ای را برای شما شرح خواهیم داد.                                                                  

زندگی شخصی اریک سیدل             

 اریک سیدل متولد ۵ نوامبر سالم ۱۹۵۹ در نیویورک است. پدر او چند شیرینی فروشی بزرگ در نیویورک داشت و مادرش معلم بود و در آمریکا تدریس می‌کرد. در دوران کودکی در نیویورک زندگی کرد و مدرسه را نیز در همانجا گذراند. زمانی که در مدرسه بود در رشته بازرگانی و مارکتینگ تحصیل می کرد .

او از همان دوران کودکی و نوجوانی به بازی تخته نرد بسیار علاقه‌مند بود به طوری که از همان سنین کودکی و در دوران نوجوانی توانست در این بازی حرفه‌ای شود و در میان بازیکنان حرفه ای  حرفی برای گفتن داشته باشد.                                           

زمانی که در کالج مشغول به تحصیل بود همراه با دوستانش به بازی تخته نرد مشغول بود .در کالج سایر دوستانش به بازی پوکر مشغول بودند در کنار بازی تخته نرد گهگاهی بازی‌پوکر را نیز نگاه می‌کرد و تصور می‌کرد که در این بازی استعداد خوبی ندارد .اما زمانی که این بازی ها را نگاه می کرد تصمیم گرفت که به صورت بازی و سرگرمی بازی پوکر را یاد گرفته و انجام دهد. زمانی که او این بازی را به قصد تفریح و سرگرمی یاد گرفت و مشغول به بازی پوکر بود به این بازی بسیار علاقه مند شد و تصمیم گرفت که بازی را به صورت حرفه‌ای دنبال کند.

دوران تحصیلی اریک:

اریک سیدل زمانی که از دانشگاه فارغ التحصیل شد همراه پدرش وارد عرصه تجارت شد اما در کنار کار تجارتی که انجام می داد به یادگیری هر چه بیشتر بازی پوکر می پرداخت و از طریق انجام بازی های مختلف سعی در کسب تجربه بیشتر در این بازی داشت به طوری که با گذشت زمان اریک روزبه‌روز به یک پوکر باز حرفه ای تبدیل می شد.                                                                      

برخلاف چهره و اخلاق جدی اریک سیدل در بازی‌های پوکر  او در محیط خانوادگی و دوستان خود شخصیتی بسیار آرام دارد .  اریک زمانی که در دوران جوانی بود فردی بسیار ماجراجو  و کنجکاو بود .  او زمان های زیادی را صرف خواندن رمان های کارآگاهی میکرد. اریک یک فرد خیر است و در طول زندگی خود به کارهای خیر فراوانی پرداخته است او از پرداختن به این امور خیر بسیار خرسند و خشنود است و همواره اعتقاد دارد که احساس خوشایندی که بعد از این امور خیر به او دست می دهد باعث ترغیب او برای ادامه زندگی و انجام امور خیرخواهانه بیشتر می شود .             

تجربه ی فراوان اریک سیدل در پوکر         

اریک سیدل یکی از برترین و حرفه ای ترین پوکر باز های جهان شناخته شده است که به دلیل پیروزی‌های فراوانی که در انواع مختلف مسابقات و تورنمنت های جهانی به دست آورده است از رکورد داران تاریخ پوکر به شمار می آید .  با اینکه اریک سیدل سن بالایی دارد اما همواره در مقابل پوکربازهای جوان می‌نشیند و با آنها بازی می کند و همواره توانسته در رقابت های مختلف موفقیت‌های زیادی را کسب کند.  

زمانی که اریک مشغول بازی تخته نرد بود یا در زمانی که مشغول به تجارت بود شاید کسی تصور نمی‌کرد که او بتواند در دنیای پوکر به موفقیت چشمگیری برسد اما توانست با تجربه بالایی که کسب کرد در مدت زمان کوتاهی به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا کند. 

آغاز  مشهوریت اریک:

اریک توانست در سال ۲۰۱۰ جز ۱۰ نفر اول جهان شناخته شود و در این زمان اسم او در لیست تالار مشاهیر پوکر قرار گرفت. اولین تورنمنت بزرگ و مهم برای اریک سیدل در سال ۱۹۸۸ میلادی اتفاق افتاد که او در این تورنمنت توانست مقام دوم را به دست آورد. او در سال ۱۹۹۹ در رقابت‌های جهانی سری پوکر توانست مقام چهارم را به دست آورد. همچنین در سال ۲۰۰۸ مبلغ ۹۹۲ هزار دلار را در بازی Poker Classic Foxwoods  به دست آورد.                    

او در سال ۲۰۰۷ در تورنمنت Aussie Millions مقام دوم را به دست آورد و توانست ۵۵۰ هزار دلار از طریق این مسابقات کسب کند . اریک در سال ۲۰۱۰ در مسابقات جهانی پوکر از حریف خود باخت و مقام دوم را به دست آورد و در این رقابت ها ۲۵۰ هزار دلار برنده شد. در سال ۲۰۱۱ در تورنمنت  Pokersrar Caribbeam شرکت کرد و توانست در این رقابت ها مقام چهارم را به همراه ۲۹۵ هزار دلار کسب کند.

 در همین سال در مسابقات Super High Roller Events توانست مقام اول را به دست آورد و با این برد ۲ میلیون دلار را  برای خود به ارمغان آورد. در طول سال‌های پیش روی خود توانست موفقیت‌های بسیاری به دست آورد. یکی از موفقیت‌های چشمگیر او در سال ۲۰۱۵ بود. زمانی که در تور پوکر اروپا شرکت کرد و توانست ۲ میلیون یورو در این مسابقات به دست آورد.

درآمد اریک چگونه است؟

میزان درآمدی که اریک سیدل از طریق پوکر به دست آورده است تا سال ۲۰۱۹ به طور تقریبی ۳۴ میلیون دلار تقریب زده شده است.  در فهرست رتبه بندی شده ای که در سال ۲۰۱۶ توسط سازمان جهانی پوکر اعلام شد سیدل در رتبه ۲۸ قرار گرفت. اریک در سری مسابقات WSOP بسیار معروف و شناخته شده است و او را در این سری مسابقات فردی بسیار حرفه‌ای می دانند و دلیل آن دستبندهای متعددی هست که او از طریق این بازی‌ها به دست آورده است. او در تمام مدتی که مشغول بازی پوکر به صورت حرفه ای بوده است توانسته است هشت دستبند به دست آورد. 

فیلم بازی های اریک سیدل                       

 در فضای مجازی تعداد زیادی از فیلم های بازی‌های اریک سیدل که در تورنمنت‌های مختلف بازی کرده است وجود دارد. با مشاهده این بازی ها متوجه خواهید شد که اریک در هنگام بازی کردن بسیار جدی است و در حرفه خود بسیار حرفه‌ای است. 

 اگر شما قصد دارید که بازی پوکر را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرید به شما پیشنهاد می کنیم حتما فیلم بازی های اریک سیدل را که شامل آموزش های او نیز می‌باشد در یوتیوب و فضای اینترنت مشاهده کنید و به راحتی تکنیک ها و تجارب بسیاری را از او یاد بگیرید . درآمد کلی اریک سیدل در بازی‌های جهانی تقریباً ۵ میلیون دلار است و میزان درآمد او در مسابقات پوکر نزدیک به ۳۴ میلیون دلار است.

منبع: ویکی پدیا

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.