ونسا روسو یکی از زنان پرافتخار دنیا در عرصه پوکر

هدف ما از ارائه ی این مقاله آشنایی شما با ونسا روسو به عنوان بهترین پوکر باز زن دنیا می باشد که یکی از پر افتخارترین پوکر باز زن در سطح است. همان گونه که می دانید امروزه بازی های کازینویی در سراسر دنیا به طور گسترده ای گسترش یافته اند و افراد بسیاری در این زمینه فعالیت دارند. ونسا روسو از جمله زنانی می باشد که تاکنون توانسته است افتخارآفرینی های بسیاری را داشته باشد. پوکر از جمله بازی هایی می باشد که به صورت کارتی بوده و قاعده و قوانین خاص خود برای بازیکنان علاقه مند به همراه دارد. در ادامه ی این مقاله به بررسی هرچه بیشتر بیوگرافی این بازیکن می پردازیم پس تا انتها ما را همراهی نمایید.

بیوگرافی ونسا روسو

ونسا روسو از جمله بازیکن های فوق حرفه ای پوکر می باشد که در 5 فوریه ی سال 1983 در شهر وایت پلینز نیویورک متولد شد. ونسا پس از طی نمودن 3 سال از زندگی خود وات پلیننز را همراه با خانواده خود به مقصد پاریس ترک نمود. پاریس در واقع شهری بود که پدر او در آن متولد شده بود و آن ها به شهر پدری خود نقل مکان نمودند. زندگی ونسا روسو سختی های بسیاری به همراه داشت که یکی از آن ها جدایی پدر و مادرش از یک دیگر بود. این جدایی سبب شد تا او دیگر خواهرهایش مدتی را نزد پدر و مدتی را در کنار مادر خود سپری کنند. اما پس از مدتی خواهران ونسا تصمیم گرفتند تا به صورت دائم کنار مادر خود در فلوریدا زندگی کنند.

ونسا روسو ورق بازی را به عنوان یک سرگرمی انتخاب نمود تا بتواند با طلاق و جدایی پر و مادر خود کنار بیاید. ونسا در تمام دوران تحصیل خود به عنوان یک دانش آموز با انگیزه شناخته می شد و برخی بر این باورند که او در سن 5 سالگی بازی پوکر را انجام می داده است. ونسا در حوزه ی ورزش نیز فعالیت داشت و دوره های مختلف ورزش هایی همچون شنا و لاکراس را طی نموده بود و به آن ها علاقه ی بسیاری داشت. ونسا روسو دارای یک شخصیت خیلی قوی بود که می توانست به راحتی با مشکلات زندگی خود کنار آمده و آن ها را برطرف نماید. این بازیکن حرفه ای توانست دوران تحصیل خود را با موفقیت و بهترین نمره طی نموده و مدرک لیسانس رشته اقتصاد را نیز به دست آورد.

ورود ونسا روسو به دنیای پوکر

همان گونه که در بخش های قبل بیان نمودیم ونسا روسو به بازی پوکرعلاقه ی بسیاری داشت و همان سال اول که وارد دوران تحصیل خود در رشته ی وکالت شد بازی های پوکر خود را نیز آغاز نمود. طی این بازی ها بود که ونسا فهمید چقدر در عرصه ی پوکر قدرتمند بوده و می تواند به راحتی   موفقیت های چشمگیری کسب نماید. پوکر برای ونسا روسو سودهای قابل توجه ای نیز به همراه داشت که سبب شد تا این بازیکن هرچه بیشتر تلاش های خود را برای برد در مسابقات به کار گیرد.

افتخارات ونسو روسو در بازی پوکر

در این بخش قصد داریم تا به بیان دستاوردهای ونسا روسو در عرصه ی بازی های پوکر بپردازیم تا هر چه بیشتر با افتخارات این پوکر باز آشنا شوید. در سال 2005 بود که ونسا تصمیم گرفت تا تا در تورنمنت هایی که برای بازی پوکر برگزار می شد شرکت نماید. در اولین گام توانست در سری مسابقات پوکر تابستانی مقاوم اول را کسب نماید که این گام سبب معروف شدن او در دنیای بازی پوکر شد. پس از آن بود که ونیا روسو به تورنمنت های بزرگتری راه یافت اما در خود چنان قدرتی را نمی دید که بتواند در چنین تورنمنت هایی جایزه کسب نماید. ونسا برخلاف تصور خود توانست ده ها بازی را با موفقیت پشت سر گذاشته و سود خوبی نیز از این بازی ها به دست آورد.

ونسا مسابقات بسیاری را پشت سر گذاشت که در یکی از همین مسابقه ها توانست به سودی معادل 120 هزار دلار دست یابد. برخی ممکن است تصور کنند که این مبلغ به عنوان جایزه ی یک بازی بسیار بالاست اما باید بدانید که با جایزه هایی همچون 700 هزار دلار قابل مقایسه نمی باشد. ونسا روسو طی همین دوره بازی های خود بود که با فردی به نام پوکر استارز آشنا شد. این فرد متوجه استعدادهای ونسا شده و او را مورد حمایت خود قرار داد تا از این طریق بتواند به آرزوهای خود در عرصه پوکر دست یابد. حمایت های مالی پوکر استارز توانست جایگاه این بازیکن را ارتقا بخشیده و به او کمک های شایانی نماید.

دیگر فعالیت های ونسا روسو

ونسا روسو در کنار بازی پوکر و آموزش های آن به حرفه های دیگری همچون مد و فشن نیز علاقه بسیاری دارد و توانسته است در این زمینه نیز به  درآمدهای قابل توجه ای دست یابد. شخصیت ونسا روسو به گونه ای است که دوست دارد همیشه تجربیات جدیدی را آموخته و آن ها را پیشه ی زندگی خود نماید تا از این طریق بتواند به اهداف خود دست یابد. چاد براون یکی دیگر از افرادی بود که ونسا روسو طی یکی از بازی های خود با او آشنا شد. این فرد یکی از بهترین پوکربازان دنیا می باشد که موفقیت های قابل توجه ای نیز به دست آورده است. تمامی این موفقیت ها سبب شده تا این فرد لیست بهترین های پوکر قرار گیرد.

ونسا و چاد براون هر دو از سمت پوکر استارز مورد حمایت قرار گرفته بودند و دارای نقاط مشترک بسیاری بودند. تمامی نقاط مشترک سبب شد تا این دو فرد در سال 2009 تصمیم به ازدواج باهم گیرند. این زوج اما پس از 3 سال بنا به دلایلی از هم جدا شده و مسیر آن ها از هم جدا شد. رسانه های مختلف دلایل متفاوتی را برای این جدایی بیان نموده اند. برخی بر این باورند که علت اصلی طلاق آن ها اختلاف سنی بوده زیرا چاد زمان جدایی 50 سال داشت و ونسا روسو در آستانه ی 29 سالگی قرار گرفته بود. طلاق این دو سبب جدایی کامل آن ها نشد زیرا آن ها تا زمان مرگ چاد به عنوان دو دوست در کنار هم بودند.

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.