بیوگرافی حسین ابلیس ملقب به حصین یکی از خوانندگان معروف رپ فارسی

حسین ابلیس رپر

مجله خبری برنده باشید در این مقاله قصد دارد تا بیوگرافی کامل حصین ابلیس را برای شما نشر دهد لطفا تا اخر این ماقله همراه ما باشید.

حسین رحمتی خواننده و رپر ایرانی متولد 12 مرداد سال 1366 در مشهد است. او در ابتدا نام مستعار حسین ابلیس را برای خود انتخاب کرد اما امروزه او را با نام حصین می شناسند. حصین دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته ارتباطات از دانشگاه ارمنستان است .

فعالیت های هنری حصین ابلیس

او فعالیت هنری خود را از سال 1378 شروع کرد، اولین کار گروهی و اولین موزیک او ( تو زنده میمونی )  با گروه 051 بود. در این گروه افرادی همچون : کنبین، رضا، مستر کیلر، مبهم و بعدها حسین تهی حضور داشتند. علت انتخاب نام 051 برای گروه این بود که اکثر افراد عضو گروه اهل مشهد بودند برای همین کد شهر مشهد را برای نام گروه انتخاب کردند .

آهنگ بعدی گروه 051 با نام کل کل نکن با سبک دیس رپ فارسی منتشر شد . این آهنگ اولین آهنگ دیس رپ فارسی بود که بعدها رپرهای دیگر از این سبک بیشتر استفاده و منتشر شد. آهنگ 18 تیر که یک انفجار در میان آهنگ های سیاسی تا به امروز بود توسط این گروه خوانده شد .

حصین ابلیس- بازی انفجار
حصین ابلیس

آهنگ های بسیاری توسط گروه 051 اجرا شد و همه آنها فقط در سایت مخصوص خود گروه قرار داده می شدند البته تعداد کمی از سایت های دیگر هم این آهنگ ها را منتشر می کردند. این گروه 4 سال پس از تشکیل در کمال تعجب و به یکباره متلاشی شد .

پس از فروپاشی این گروه حصین به مدت 3 سال هیچ آهنگی منتشر نکرد و تصمیم گرفت برای ادامه تحصیل به ارمنستان سفر کند در ارمنستان با صادق آشنا شد، صادق شعر می نوشت و به سبک رپ علاقه داشت .

آلبوم های مشترک حصین

آنها فعالیت حرفه ای را با هم شروع کردند و اولین آهنگ مشترک خود را با نام ” جفت کفش ” در سال 89  منتشر کردند . این آهنگ تنها یکی از آهنگ های آلبوم صبح بخیر ایران بود که آن دو با هم خوانده بودند . این اولین آلبوم حصین بود . در ادامه در سال 1390 دومین آلبوم با نام ” شبا، رد پا، تنهایی ” منتشر شد که باز هم حاصل همکاری حصین و صادق با هم بود.

حواشی زندگی حصین ابلیس

حصین در ارمنستان با دختری به نام ژاله آشنا شد و با او ازدواج کرد، زندگی حصین با حاشیه هایی روبرو بوده است که از جمله آنها می توان به رویداد سال 86 اشاره کرد که پلیس به خانه او در مشهد وارد شد و همه ابزار موسیقی او را ضبط و خود او را به جرم خواندن آهنگ های سیاسی و توهین به مسئولان مملکت دستگیر کرد .

حصین ابلیس- بازی انفجار
حصین ابلیس

در سال 91 حصین به همراه صادق در ارمنستان به جرم حمل ماری جوانا دستگیر شدند، صادق 8 ماه در زندان ماند اما حصین بعد از یک هفته بازداشت آزاد شد. خبر دستگیری آنها حتی در شبکه های رسمی ارمنستان هم منتشر شد .

همسر حسین ابلیس

همسر حصین ابلیس به نام ژاله
ژاله به همراه حصین در یکی از رستوران های ارمنستان

همانطور که اطلاع دارید خوانندگان معروف ماننده حصین ، تهی ، تتلو به علت داشتن طرفداران بسیار زیاد میتوانند با دختران زیادی در رابطه باشند؛ژاله نیز یکی از طرفداران حسین ابلیس بود که پس از مهاجرت حصین به ارمنستان باهم آشنا و ازدواج کردند.

گروه کاغذ

حصین و صادق با هم گروهی به نام کاغذ را تشکیل دادند. بعد ها محمدرضا شایع از رپرهای کشورمان به این گروه پیوست و بعد از گذشت مدتی صادق از گروه جدا شد. در سال 98 شایع نیز از گروه رفت و حصین این گروه را منحل و گروه جدیدی به نام جوهر را تشکیل داد.

پیج اینستاگرام حصین ابلیس

حصین اکنون در پیج اینستاگرام خود دو میلیون فالوور دارد . یکی از راه های کسب درآمد او سایت شرط بندی است که در پیج خود تبلیغ می کند، در این سایت بازی های مختلفی از جمله بازی انفجار وجود دارد.

منبع: ویکی پدیا

اینستاگرام حسین ابلیس: h.rah
اینستاگرام ژاله همسر حصین ابلیس: zhalehb

ممکن است دوست داشته باشید

۵ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.